Procedūros

Pavargusioms nuo nuolatinio gražinimosi prie veidrodžio ir norinčioms pabrėžti veido bruožus, siūlome permanentinio makiažo ir 6D microblading procedūras, kurios leis sutaupyti laiko ir visada atrodyti dailiai.

Jei seniai svajojote apie išraiškingas akis, tankius antakius ar kerinčias lūpas, permanentinio makiažo pagalba galime išgauti norimus rezultatus, kurie ilgam leis pamiršti apie kiekvieną rytą trunkančias grožio procedūras ir leis užsiimti kita svarbia veikla.

 

Permanentinio makiažo pagalba galite paryškinti:

  • Antakius, kurie yra labai svarbūs Jūsų veido formai bei gali subalansuoti išvaizdą. Taisyklingi ir tvarkingi antakiai – tai bet kokio įvaizdžio ar makiažo rėmai, nuo kurių gali priklausyti Jūsų įvaizdis. Pasirūpinkite juo!
  • Akių liniją, kuri gali padėti paryškinti akis, užmaskuoti retas blakstienas ar voko linijos nusileidimą. Jei tiesių ir vienodų akių linijų išpiešimas Jums neįmanoma misija – patikėkite šį darbą profesionalams.
  • Lūpų liniją. Šia procedūra galima padidinti lūpų masę, pakeisti spalvą, padaryti ryškesnį kontūrą bei ištaisyti asimetriją. Leiskite savo lūpoms visada atrodyti gražiai ir patraukliai!

 

6D microblading procedūra skirta norinčioms tankių ir kuo natūraliau atrodančių antakių bei kenčiančioms nuo išretėjusių antakių. Pieštukiniu įrankiu, kuriame įrengtos mažos adatėlės, Jums bus įpiešiami plaukeliai, einantys pagal Jūsų plauką ir imituojantys jo ilgį, storį bei formą. Šios technikos pagalba Jūsų antakiai atrodys realistiškai ir skoningai, o Jūs galėsite pamiršti apie dažnus apsilankymus pas kosmetologes bei antakių dažymą.

 

Procedūrų kainos

 

Antakiai 6D microblading

Antakiai 6D microblading +lengvas šešėliavimas

Antakiai 6D microblading + Ombre

 

150 €

170 €

200 €

Ombre technika 180 €
Antakiai  pilnas permanentinis tušavimas 180 €
Lūpų kontūras su pilnu tušavimu 250 €
Lūpų kontūras 150 €
Viršutinių vokų kontūras 250 €

 

Korekcijos,atnaujinimai,taisymai

KOREKCIJA po procedūros 1-2 mėnesių laikotarpyje*

KOREKCIJA po procedūros 3-6 mėnesių laikotarpyje*

KOREKCIJA po procedūros 6-9 mėnesių laikotarpyje*

30 €

50 €

70 €

Spalvos ATNAUJINIMAS po metų 100 €
Pas meistrės Miglės asistentę Gintarę antakių, lūpų, vokų kontūro ilgalaikis makiažas 100-120 €
Tatuiruočių šalinimas 100-180 €

 

* Korekcijos ne visais atvejais yra būtinos. Korekcijų, atnaujinimo kainos galioja tik LOJALIOMS klientėms, kurios prieš tai atliko PAGRINDINĘ antakių, vokų, lūpų mikropigmentaciją pas meistrę Miglę Stanevičienę. Moterims, kurios nors kartą yra atlikę procedūrą pas kitas specialistes, taikomos PAGRINDINIŲ procedūrų kainos.

Moterims, kurioms reikalinga taisyti kito meistro formą arba spalvą, prieš tai turi informuoti.

TAISYMAMS korekcijų ir atnaujinimų kainos negalioja!