Informacija

Viskas, ką reikia žinoti apie permanentinį makiažą

Kaip atliekama ilgalaikė antakių procedūra?

Visų pirma, klientams siūloma pasikonsultuoti su specialistais ir paruošiamas eskizas, kuris leidžia…

Daugiau

Kaip atliekama ilgalaikė antakių procedūra?

Visų pirma, klientams siūloma pasikonsultuoti su specialistais ir paruošiamas eskizas, kuris leidžia išsiaiškinti, kas tinkamiausia ir veiksmingiausia. Ilgalaikis makiažas gali būti atliekamas pasirinkta technika: šešėline, retušavimo, antakių piešimu plaukeliais. Pastarasis būdas leidžia išgauti natūralių antakių efektą, o šešėliavimas – ryškesnius antakius. Galima maišyti ir naudoti kelias technikas, kurios leis pasiekti tikslo, tačiau procedūra dažniausiai atliekama adatiniu aparatu, kuris įveda dažų pigmentą į apatinį epidermio sluoksnį. Po šiuo sluoksniu pigmentas ir lieka, leisdamas turėti ilgalaikį, tačiau ne amžiną efektą bei spalvą. Būtina žinoti, kad kuo ryškesni antakiai, tuo ilgiau išlieka spalva, tačiau patartina apgalvoti, ar ryški spalva bus tinkama ir kokio galutinio rezultato norima.

Antakių permanento rūšys

Modernios technologijos ir jų gausa leidžia klientams pagal poreikius pasirinkti, kuri permanentinio makiažo rūšis…

Daugiau

Antakių permanento rūšys

Modernios technologijos ir jų gausa leidžia klientams pagal poreikius pasirinkti, kuri permanentinio makiažo rūšis tinkamiausia.

Šiuo metu vis populiarėjanti naujiena – manualinė antakių pigmentacija (microblading). Tai pats tinkamiausias būdas norintiems turėti natūraliai atrodančius ir skoningus antakius, kurie leis jaustis atsipalaidavusiai ir natūraliai. Šiai procedūrai naudojamas pieštukas, su integruotomis adatėlėmis, kurios juda pagal plauką ir imituoja tikrus plaukelius.

Šią procedūrą galima pasiūlyti ir vyrams, kuriuos kankina reti antakiai. Platesnis plaukelių pynimas pritaikytas vyrams ir jų bruožams, todėl po procedūros nė nematyti, kad antakių forma bei spalva išgauta specialiu aparatu.

Taip pat galima derinti microblading ir aparatinę technikas, įpiešiant labai daug smulkių plaukelių. O kad antakiai atrodytų realistiškai, naudojamas ir permanentinio makiažo procedūrai priskiriamas antakių šešėliavimas. Taip suteikiamas fonas ir tarp plaukelių, o Jūsų antakiai atrodo tankūs ir dailūs.

Norintiems ryškių ir tankių antakių, siūloma plaukelinės ir šešėliavimo technikų variacija. Pasirinkusiems šią procedūrą, įpiešiami plaukelių kontūrai, o vidus šešėliuojamas specialiu aparatu.

Jei turite pakankamai tankius, tačiau per šviesius antakius ir norite užpildyti tarpelius bei paryškinti spalvą, galite rinktis TAP techniką, kurios rezultatas panašus į paryškinimą šešėliais. Tiesa, šios procedūros efektas išlieka trumpiau nei kitų ilgalaikio makiažo rūšių ir trunka apie 7–8 mėnesius.

Procedūros trukmė

Antakių ir akių vokų procedūros užtrunka apie 1.5–3 val., o lūpoms reikia kiek daugiau laiko – permanentinis…

Daugiau

Procedūros trukmė

Antakių ir akių vokų procedūros užtrunka apie 1.5–3 val., o lūpoms reikia kiek daugiau laiko – permanentinis makiažas atliekamas iki 2-3,5 val.

Ar tai skausminga procedūra?

Procedūros skausmo lygis priklauso nuo žmogaus. Vieni yra jautrūs skausmui, o kiti ištvermingesni. Įtakos gali…

Daugiau

Ar tai skausminga procedūra?

Procedūros skausmo lygis priklauso nuo žmogaus. Vieni yra jautrūs skausmui, o kiti ištvermingesni. Įtakos gali turėti nuovargis, dirglumas, moteriškas ciklas, hormonai ir panašūs veiksniai. Net ir tam pačiam žmogui permanentinio makiažo procedūra gali vieną kartą būti skausmingesnė, o kitą kartą visai nejautri. Procedūros metu naudojami anestetikai, kurie sumažina skausmą, todėl nereikėtų per daug baimintis.

Alergija pigmentui

Pasitaiko atvejų, kai žmogaus oda tiesiog nepriima pigmento ir sukelia alerginę reakciją. Tokiu atveju oda smarkiai…

Daugiau

Alergija pigmentui

Pasitaiko atvejų, kai žmogaus oda tiesiog nepriima pigmento ir sukelia alerginę reakciją. Tokiu atveju oda smarkiai ištinsta, atsiranda raudonų dėmių, patinimų. Jei norite to išvengti ir įsitikinti, kad Jūsų kūnas priims pigmentą, prieš atliekant ilgalaikį makiažą, išmėginkite jį kitoje, mažiau matomoje ar jautrioje vietoje. Padėkite taškelį ir stebėkite, kaip reaguos Jūsų oda.

Kas geriau: microblading ar permanentinis makiažas?

Jei norite kuo natūralesnių antakių, Jums labiau tiks microblading procedūra, kuri įpiešia plaukelius….

Daugiau

Kas geriau: microblading ar permanentinis makiažas?

Jei norite kuo natūralesnių antakių, Jums labiau tiks microblading procedūra, kuri įpiešia plaukelius. Trokštantiems ryškesnių antakių siūloma įprasta ilgalaikio makiažo technika, kuri gali pasiūlyti platesnę spalvų paletę ir sodresnius atspalvius. Nors microblading technika leidžia antakiams atrodyti itin natūraliai, efektas išlieka trumpiau nei permanentinio makiažo.

Atlikus microblading procedūrą, ją galima derinti su šešėliavimu ir ant viršaus uždėti spalvos foną, o darant klasikinį ilgalaikį makiažą, ant viršaus microblading technika negalima, reikėtų laukti mažiausiai metus.

Microblading procedūrą reikėtų rinktis sausos ar normalios odos savininkams, nes riebi oda gali sulieti įpieštus plaukelius ir laikytis trumpiau.

Taigi, klientams, siekiantiems ryškaus ir ilgalaikio įvaizdžio tinkamesnis permanentinis makiažas, o svajojantiems apie natūralius ir švelnesnių atspalvių antakius rekomenduojama rinktis microblading techniką.

Ar tikslinga permanentinę procedūra laikyti tatuiruote?

Visų pirma, tatuiruotės ir permanentinio makiažo ilgalaikiškumas smarkiai skiriasi. Makiažo aparatas yra ne toks…

Daugiau

Ar tikslinga permanentinę procedūra laikyti tatuiruote?

Visų pirma, tatuiruotės ir permanentinio makiažo ilgalaikiškumas smarkiai skiriasi. Makiažo aparatas yra ne toks galingas ir neįveda pigmento taip giliai po oda. Po kelių metų jis tolygiai išblunka, o tatuiruotės darymo metu pigmentas atsiranda giliai dermoje ir išlieka visam gyvenimui.

Kaip pasiruošti procedūrai?

Kurį laiką derėtų neatlikti jokių veido procedūrų, tokių kaip šveitimas, valymas ir t.t.;
Permanentinis…

Daugiau

Kaip pasiruošti procedūrai?

 • Kurį laiką derėtų neatlikti jokių veido procedūrų, tokių kaip šveitimas, valymas ir t.t.;
 • Permanentinis makiažas neatliekamas nėščioms moterims, o žindymo laikotarpiu procedūra gali nepavykti;
 • Dėl padidėjusio dirglumo ir organizmo reakcijų, permanentinis makiažas gali nepavykti menstruacijų metu;
 • Bent savaitę prieš procedūrą patartina neatlikti jokių kitų antakių korekcijų ar dažymo;
 • Jei atliekamas akių linijos permanentinis makiažas, negalima būti su priaugintomis blakstienomis;
 • Prieš procedūrą negali būti atliktos jokios botulino injekcijos kaktos srityje;
 • Prieš lūpų permanentinį makiažą negalima atlikti jokių injekcijų lūpų srityje;
 • Procedūrą geriau atlikti per atostogas arba savaitgalį, nes galimas pagražintų vietų odos paburkimas.

Ką daryti po procedūros?

Po procedūros kelias savaites nesilankykite saunoje, pirtyje, soliariume, nekeliaukite atostogauti į saulėtus…

Daugiau

Ką daryti po procedūros?

 • Po procedūros kelias savaites nesilankykite saunoje, pirtyje, soliariume, nekeliaukite atostogauti į saulėtus kraštus;
 • Jei procedūra atlikta dažais, kuriuose yra glicerino, 24 val. po procedūros nešlapinkite tos vietos;
 • Po procedūros, vietoje, kurioje ji buvo atlikta, gali pradėti bėgti skystis, kurį reikėtų sugerti servetėle;
 • Naudokite specialisto nurodytas priemones ir neeksperimentuokite kitais preparatais ar tepaliukais, nes susijungę su permanentu, jie gali iššaukti reakcijas, kurios pakenks spalvai arba tūriui;
 • Ant pažeisto audinio nenaudokite skystos pudros, blakstienų tušo, lūpų dažų bei įvairių valiklių;
 • Jei norite prisiauginti blakstienas po ilgalaikio akių makiažo, turite palaukti bent 2 savaites;
 • Įvairias veido procedūras galite atlikti po savaites nuo permanentinio makiažo atlikimo dienos.

Gijimo procesas po procedūros

Gijimo procesas priklauso nuo kliento odos būklės. Paprastai užtenka 4–7 dienų. Ten, kur buvo atliktas ilgalaikis…

Daugiau

Gijimo procesas po procedūros

Gijimo procesas priklauso nuo kliento odos būklės. Paprastai užtenka 4–7 dienų. Ten, kur buvo atliktas ilgalaikis makiažas, užsideda šašiukai, po kuriais ir įsisavinamas pigmentas. SVARBU! Nešlapinkite ir nešalinkite šašiukų anksčiau laiko, nes toje vietoje pigmentas gali išnykti arba susigerti netolygiai.

Jei Jūsų odos paviršiuje yra iškilę kapiliarai, ten gali atsirasti mėlynės, o akių paburkimas priklauso nuo kliento odos tipo. Tinimas bei mėlynės gali laikytis nuo 1 iki keleto dienų.

Kartais, dėl patinimo po procedūrų, lūpos gali atrodyti nenatūraliai arba asimetriškai, tačiau šis nepatogumas taip pat praeina po keleto dienų. Lūpų spalva po procedūros išsilupa kartu su šašiuku ir jos intensyvumas sumažėja, todėl nereikėtų nerimauti dėl per ryškaus atspalvio, nes galutinį variantą pastebėsite po keletos savaičių.